Dakolen

Na rynku pojawiła się kolejna nowość, która z pewnością zainteresowała już niejedną kobietę. Dakolen – preparat będący naturalną kompozycją mającą pomóc uzyskać jędrny i kształtny biust.

W okresie dojrzewania, kiedy żeńskie narządy płciowe zwiększają produkcję hormonów, piersi zaczynają rosnąć. W tym czasie, w wyniku odwodniania i braku elastyczności tkanki łącznej piersi, dojść może również do zmniejszenia się tkanki biustu oraz do utraty ich kształtu. Może też dojść do odkładania się tłuszczu w innych partiach ciała: na pośladkach, udach czy brzuchu.

Kobiece piersi mogą zmieniać swój rozmiar i kształt, na co duży wpływ mają przede wszystkim hormony, w tym estogen. Jego wzrost, między innymi przed miesiączką czy w okresie ciąży wpływa na powiększenie się piersi. W czasie menopauzy natomiast ich poziom zmniejsza się.

Wygląd a tym samym jędrność piersi można poprawić ćwiczeniami oraz stosowaniem preparatów.

Na rynku pojawił się kolejny specyfik, który pomóc ma w uzyskaniu jędrnych i kształtnych piersi – Dakolen. W jego składzie znajduje się kompozycja składników aktywnych, które stymulować mają tkankę piersi zwiększając tym samym ich jędrność oraz przywracając im ładny kształt.
Dakolen zawiera wyciągi roślinne, w tym ekstrakty z kopru włoskiego, lnu i chmielu zwyczajnego, w składzie których znajduje się duża ilość fitoestrogenów, a więc naturalnych substancji pochodzenia roślinnego, które wykazują działanie zbliżone do działania naturalnego żeńskiego hormonu, estrogenu.
Dodatkowo:
len zwyczajny pielęgnuje i dba o zachowanie prawidłowej tkanki dojrzałych piersi, odpowiada za pielęgnację i właściwą kondycję tkanki dojrzałych piersi, czyni skórę gładką i miękką
chmiel zwyczajny, bogaty w naturalne antyoksydanty, zapobiega i zwalcza wolne rodniki, które przyspieszają starzenie się skóry,
nasiona kopru włoskiego, źródło flawonoidów oraz fitoestrogenów, wpływają na poziom hormonów żeńskich, pobudzają produkcję kolagenu.

Dakolen dostępny jest w aptekach bez recepty.
Opakowanie zawierające 40 tabletek kosztuje około 70 zł.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *